Pomiary Elektryczne-Poznań

O firmie Elron

ELRON - doświadczony, solidny i godny zaufania partner w dziedzinie pomiarów, montażu, remontów, modernizacji instalacji elektrycznych i elektroenergetycznych oraz odgromowych.
Firma nasza działa na rynku od 1988 roku. Zaczynaliśmy jeszcze w starym systemie, przeszliśmy przez trudny czas transformacji ustrojowej, by znaleźć się w nowych realiach wolnego rynku. W pierwszych latach działalności występowaliśmy pod nazwą „RINSEL-Control”- Zakład Elektromechaniczny.

Nasze wieloletnie doświadczenie, jak również nieustanne podnoszenie kwalifikacji zawodowych jest gwarantem usług na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w szerokim zakresie badań i pomiarów elektrycznych. W naszych usługach stosujemy najwyższej jakości materiały, urządzenia i aparaturę pomiarową.
Zawsze priorytetem naszej działalności była i jest rzetelność, terminowość, innowacyjność i najwyższa jakość świadczonych usług.
Staramy się budować dobre relacje z każdym klientem w oparciu o wnikliwą analizę i elastyczne podejście do jego oczekiwań.

Oferta dla firm

 

Obniżenie opłat za energię elektryczną - przeprowadzenie audytu energetycznego pozwalającego na wskazanie możliwości obniżenia rachunków za energię elektryczna. więcej...>>>

Pomiary

 

Sprawdź ważność Swoich pomiarów. Dokonaj przeglądu corocznego lub pięcioletniego już teraz!

 

 

Uprawnienia

 Prawo budowlane Art. 62, Ust. 4:

"Kontrole powinny być dokonywane (...) przez osoby posiadające uprawnienia budowlane w odpowiedniej specjalności."

 

Kontakt

ul. Kryształowa 22,

62-002 Suchy Las

Tel. +48 61 811 55 95
Fax +48 61 811 55 95
GSM: +48 601 766 895

biuro@elpomiary.com